strona główna Jesli chcesz przejść do ośrodka narciarskiego NARTRAJ - kliknij kontakt www.rzetelski.com.pl BELWEDER
Home
Zapraszam na mój profil na Facebook'u
FB
 
jeśli chcesz przejść do strony óśrodka narciaskiego kliknij

kliknij jeśli mnie popierasz

kliknij

do tej pory poparło mnie 2676 osób(y)


O mnie


Jestem stąd. Urodziłem się na Lubelszczyźnie, w Kamionce, powiat Lubartów. Tu dorastałem i zdobywałem pierwsze  doświadczenia.

Do szkoły chodziłem w gminie Michów, tam zawierałem pierwsze przyjaźnie, grałem w piłkę. Z tym miejscem łączy mnie ogromny sentyment. Do tej pory mieszka tam cała moja rodzina, przyjaciele, znajomi. To stąd mając 19 lat wyjechałem za granicę za chlebem, ale zawsze wiedziałem, że pewnego dnia wrócę na Lubelszczyznę i tu na ojcowiźnie zainwestuje ciężko zarobione pieniądze. Teraz mam 42 lat, mieszkam w Baranowie, powiat Puławy. Mam żonę, dwójkę dzieci i dobrze rozwiniętą firmę. W gminie Żyrzyn, na trasie Lublin - Warszawa prowadzę bar Belweder, ze smaczną i tanią polską kuchnią.

Mój drugi dom to powiat janowski. W Chrzanowie zbudowałem stok "Narciarski Raj", okrzyknięty narciarską stolicą Lubelszczyzny. Systematycznie go rozbudowuję.

W 2010 roku zostałem wybrany Radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego, gdzie mam zaszczyt pełnić funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Budżetowej oraz Komisji Samorządowej i Bezpieczeństwa Publicznego.

Moją życiową pasją są sporty zimowe, jestem zapalonym snowboardzista, dlatego też czynnie działam na rzecz wszystkich narciarzy.

Staram się promować sporty zimowe na terenie całego naszego regionu. Od ponad dwóch lat pełnię funkcję Członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne w Nowym Sączu.

Odnosząc sukces w prowadzonym przeze mnie przedsiębiorstwie, nie zapominam o najbiedniejszych. Czynnie uczestniczę w wielu akcjach, zmierzających do udzielenia pomocy osobom najbardziej potrzebującym, m.in. sponsorowałem organizowany Dzień dziecka dla wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej ?Promyk? w Janowie Lubelskim, jestem współzałożycielem komitetu na rzecz odbudowy szkoły Kazimierzu Dolnym.

Wspieram również drużyny piłkarskie z naszego regionu m.in. Roztaczan Chrzanów , Sportiko Szastarkę oraz Iskrę Krzemień.

wrc
 
 
lay06 Facebook
aktualnie osób on-line 1, odwiedziło nas 30 082 os. :: 2009 © Rzetelski.com.pl :: Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie serwisu: 76sg.pl